Bez kategorii

Poznańskie Targi Piwne 2015

Witajcie!!! Zapraszam Was dzisiaj na krótką relację z 3 Poznańskich Targów Piwnych 2015. Udało mi się Targi odwiedzić i muszę Wam przyznać, że byłam pod dużym wrażeniem. W jednym miejscu zgromadziło się ponad 50 przedstawicieli różnych browarów. Każdy bardzo serdecznie zachęcał do spróbowania i zakupu jego napoju. Było ponad 250 kranów z piwem. Wygodne ławy kusiły, aby usiąść z kuflem, porozmawiać ze znajomymi i podelektować się niezwykłym smakiem tych oryginalnych i rzadkich piw.

Oprócz tego organizowane były wystąpienia osób ściśle związanych z piwowarstwem, a po zdobyciu sporej wiedzy na temat warzenia piwa, można było się odprężyć podczas koncertu.

Na Targach były też niewielkie stanowiska gastronomiczne, np. z wileńskimi mięsami, pierogami, ciastkami, a nawet pieczone kasztany.

Na miejscu można się było również przebadać alkomatem, korzystając z pomocy miłego funkcjonariusza policji.

Targi trwały od piątku do niedzieli – czyli od 20 do 22 listopada, a bilet wstępu kosztował 10 zł.

To co najbardziej mi się podobało, to bardzo dobra organizacja i niezwykle sympatyczna atmosfera. Świetne miejsce do odpoczynku i spotkania się z przyjaciółmi. Obejrzyjcie proszę kilka migawek z Poznańskich Targów Piwnych 2015. Mam nadzieję, że Was przekonam jak fajna i kulturalna jest to impreza.

Znajdź więcej:  Jakie właściwości ma melisa?

Dodaj komentarz